LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

         

Pradžia

Apie LSDP partiją

LSDP Utenos skyriaus struktūra

LSDP atstovai Utenos rajono savivaldybės taryboje

Video galerija

Galerija

Bičiulių erdvė

Kontaktai

               
               
               

Gimnazijos direktorius Saulius Brasiūnas ir Milda Petrauskienė.

.

Mokytojai su Milda Petrauskiene Jaunimo teatre.

Seimo narės dovana gimnazijos mokytojams

.
 

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos pedagogams LR Seimo narė Milda Petrauskienė įteikė įspūdingą dovaną – kelionę į Vilnių, kurios metu mokytojai aplankė Valdovų rūmus bei Jaunimo teatre žiūrėjo Henriko Ibseno „Šmėklas“.

38 gimnazijos pedagogai Valdovų rūmuose lankėsi pirmą kartą. Juos prie rūmų pasitiko Seimo narė Milda Petrauskienė. Kaip sakė direktorius Saulius Brasiūnas, ekskursija po rūmus patiko visiems mokytojams, ypač ekskursantai buvo patenkinti gidu, kuriuo pabūti sutiko vienas iš archeologų, pasakojęs įdomiai, išsamiai ir su ugnele. Mokytojams taip pat pavyko betarpiškai pabendrauti su restauratoriais, restauravusiais Tytuvėnų bažnyčią ir vienuolyną, o dabar dirbančiais Valdovų rūmuose.

Po ekskursijos mokytojai vyko į Jaunimo teatrą, kur jų jau laukė Seimo narė Milda Petrauskienė. Atsidėkodami už įspūdingą kelionę gimnazijos mokytojai Mildai Petrauskienei įteikė dovaną – 7 rūšių vaistožolių, įpakuotų gimnazijos atributika papuoštuose drobiniuose maišeliuose. Vaistažoles rinko ir maišelius siuvo patys mokytojai, talkon pasikvietę savo mokinius.

– Visi mokytojai labai patenkinti kelione ir nuoširdžiai dėkoja Seimo narei, – sakė Saulius Brasiūnas. – patiko viskas: šiltas, nuoširdus Mildos Petrauskienės bendravimas, ekskursija po Valdovų rūmus ir spektaklis. Grįžome namo pailsėję ir kupini įspūdžių.

 

                                                                                                                                                       LSDP Utenos skyriaus informacija

Pastabos, pasiūlymai, informacija internetiniam puslapiui el.paštu: n.stasiulionis@gmail.com