LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

Pradžia

Apie LSDP partiją

LSDP Utenos skyriaus struktūra

LSDP atstovai Utenos rajono savivaldybės taryboje

Video galerija

Galerija

Bičiulių erdvė

Kontaktai

               

Paskutinės naujienos

           
2013 m. archyvas

Seimo narė svečiavosi pas vaikutėniškius

Milda Petrauskienė pasveikino vyžuoniškius

„Pasagėlė“ koncertavo Seinų lietuviams

Seimo narė dalyvavo Moksleivių dainų šventės renginiuose

Seimo narė pasveikino uteniškius Valstybės dienos proga

Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Utenos rajono Vaikutėnų, Pačkėnų ir Biliakiemio kaimų šventėje, kuri buvo surengta Vaikutėnuose. Tradicija rinktis į bendrą trijų kaimų šventę gyvuoja jau ketvirtus metus.

Skaityti plačiau...

Į Vyžuonų miestelį (Utenos r.) liepos 21 d. sugužėjo suvažiavo kraštiečiai: Vyžuonose vyko tradicinė kraštiečių šventė ir Marijos Magdalietės atlaidai. Pasveikinti kraštiečių į Vyžuonas skubėjo ir LR Seimo narė Milda Petrauskienė.

Skaityti plačiau...

Liepos 14–15 dienomis Užpalių (Utenos r.) kanklininkų ansamblis „Pasagėlė“ (vad. Loreta Liaugaudė) viešėjo Seinuose (Lenkija) ir surengė koncertus Seinų lietuvių namuose bei Seinų krašto bažnyčiose. Kelionės globėja tapo LR Seimo narė Milda Petrauskienė, lydėjusi ir globojusi užpaliečius visos viešnagės Seinuose metu.

Skaityti plačiau...

Liepos 6–8 d. Vilniuje vyko Moksleivių dainų šventė „Mūsų vardas – Lietuva“. Šventės renginiuose dalyvavo ir LR Seimo narė Milda Petrauskienė.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos minėjime Utenoje. Valstybės dienos proga Utenoje buvo surengtas folkloro festivalis „...Ir neišsimsma tėviškes versmes...“, vykęs prie Utenos kultūros centro.

Skaityti plačiau...

2012-07-24

2012-07-24

2012-07-23

2012-07-15

2012-07-11

Jubiliejinėse Joninėse – svečių gausa

Pagerbiant Sibiro kankinius ir tremtinius

Konferencija „Ar gali nauja kultūros ir spaudos politika tapti vedliu iš krizės?“

Seimo narė dalyvavo Antano Miškinio literatūrinės premijos įteikimo ceremonijoje

Susitikimas su smulkiaisiais verslininkais

Birželio 22 d. Kirdeikiuose prie Pakaso ežero šėlo Joninės. Į jas susirinko ne tik gausus būrys kirdeikiškių – švęsti Joninių nakties paslapties, ieškoti paparčio žiedo, šokti aplink laužą susirinko ir LSDP Utenos skyriaus bičiuliai.

Skaityti plačiau...

Gedulo ir vilties dieną LR Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Utenos rajono savivaldybės, Utenos kultūros centro ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Utenos skyriaus surengtame iškilmingame minėjime Utenos senojoje geležinkelio stotyje.

Skaityti plačiau...

Birželio 15 d. atstatomuose LDK Valdovų rūmuose buvo surengta konferencija „Ar gali nauja kultūros ir spaudos politika tapti vedliu iš krizės?“. Konferencijos iniciatoriai ir organizatoriai – Europos Parlamento nariai Justas Vincas Paleckis, Vilija Blinkevičiūtė ir Zigmantas Povilas Balčytis.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė birželio 10 d. dalyvavo Antano Miškinio literatūrinės premijos įteikimo ceremonijoje, vykusioje Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje etnografinėje sodyboje Juknėnų kaime (Utenos r.). Šiemet premija buvo įteikta jau dešimtą kartą.

Skaityti plačiau...

Birželio 4 d. Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Utenoje susitikime su Utenos rajone dirbančiais smulkiaisiais verslininkais, vykusiame Utenos rajono savivaldybės administracijos salėje.

Skaityti plačiau...

2012-06-25

2012-06-19

2012-06-17

2012-06-12

2012-06-07

Tarėsi Utenos apskrities LSDP skyrių atstovai

Sveikatos diena – visiems uteniškiams

Kraštiečių šventė Užpaliuose

Vaikų gynimo dienai – trankūs šokiai ir saldumynai

Milda Petrauskienė dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavime

Birželio 4 d. Molėtuose į pasitarimą rinkosi Utenos apskrities LSDP skyrių pirmininkai, rinkimų štabų pirmininkai ir atstovai, kiti aktyvūs bičiuliai.

Skaityti plačiau...

Birželio 2-ąją Utenoje pirmą kartą buvo surengta Sveikatos diena. Jos organizatoriai – Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, o renginio globėja tapo LR Seimo narė Milda Petrauskienė.

Skaityti plačiau...

Seimo narė Milda Petrauskienė šeštadienį, birželio 2 d., dalyvavo savo gimtuosiuose Užpaliuose vykusiame tradiciniame kraštiečių susitikime ir Užpalių gimnazijos 230 metų sukakties paminėjime. Birželio 3 d. Užpaliuose buvo švenčiami Švč. Trejybės atlaidai, pakvietę susiburti draugėn didelį būrį Užpalių krašte gimusiųjų, augusiųjų, gyvenusiųjų.

Skaityti plačiau...

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Utenoje buvo surengtas tarptautinis vaikų tautinių šokių festivalis „Po vasaros dangum“. Prasidėjęs Užpaliuose festivalis baigėsi šventiniu koncertu Utenos Dauniškio gimnazijoje. Į baigiamąjį koncertą buvo pakviesta ir LR Seimo narė Milda Petrauskienė.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko pavaduotoja Milda Petrauskienė dalyvavo birželio 1-ąją Utena vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) narių atstovų XVIII suvažiavime.

Skaityti plačiau...

2012-06-06

2012-06-04

2012-06-04

2012-06-04

2012-06-02

J. Basanavičiaus grupės vasaros sezono atidarymo šventė

Užpalių kanklininkų ansamblis „Pasagėlė“ minėjo  20-metį

Milda Petrauskienė pasveikino mažuosius Utenos rajono abiturientus

Seimo narė pradžiugino Utenos mažuosius

„MINITuras su dviračiais Utenoje“ įvyko. Trumpai apie viską nuo pradžių...

Pirmąją vasaros dieną mūsų grupė surengė šaunią vasaros sezono atidarymo šventę. Birželio 1-ąją oras buvo ne itin geras, smarkiai lijo, tačiau dauguma LSDP Utenos skyriaus J. Basanavičiaus grupės bičiulių nepabūgo blogo oro ir susirinko atidaryti vasaros sezoną.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė gegužės 26 d. skubėjo į gimtuosius Užpalius (Utenos r.): gimtojo miestelio kanklininkų ansamblis „Pasagėlė“ šventė 20-ąjį gimtadienį. Gimtadienio minėjimas vyko Užpalių kultūros centre.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo mažųjų Utenos rajono abiturientų – ketvirtų klasių mokinių – šventėje „Mano vaikystės pavasaris“. Šventė vyko Utenio aikštėje, kuri nuo pat ryto nusidažė įvairiausiomis spalvomis.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė tapo  Lietuvos jaunųjų moksleivių ir jų bičiulių kūrybos žurnalo „Žvaigždutė“ viešnia. Pirmajame šiais metais išleistame numeryje publikuojamos Seimo narės vaikystės ir dabarties nuotraukos, interviu, mokinukų svajonės, atsiųstos iš Šiaulių, Alytaus, Joniškio, Vilniaus, Klaipėdos ir kitų šalies miestų mokyklų.

Skaityti plačiau...

Šiltą ir saulėtą gegužės 23-iosios vakarą būrelis žmonių su dviračiais susirinko Utenos miesto širdyje – Utenio aikštėje, kad pradėtų „MINITurą su dviračiais Utenoje“.

Skaityti plačiau...

2012-06-02

2012-05-31

2012-05-30

2012-05-29

2012-05-28

LSDP DIENA Utenoje

Konkurso knygelės – jau gimnazistų rankose

Ar Utena taps Mildų miestu ?

Seimo narė dalyvavo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos paminėjime Utenoje

Jurginių šventė Utenoje

Gegužės 18-ąją Utenoje buvo surengta LSDP DIENA, kurios metu susitikti su miesto ir rajono gyventojais atvyko LR Seimo LSDP frakcijos nariai Algirdas Butkevičius, Milda Petrauskienė, Algirdas Sysas, Vytenis Andriukaitis, Irena Šiaulienė, Marija Aušrinė Pavilionienė, Dainius Budrys, Rimantas  Sinkevičius ir Mindaugas Bastys.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė lankėsi Utenos Dauniškio ir Adolfo Šapokos gimnazijose, kuriose gimnazijų bendruomenėms dovanojo vasario-kovo mėnesiais vykusio moksleivių pilietinio ugdymo konkurso „Pilietis savo valstybėje“ knygeles.

Skaityti plačiau...

Nuotaikingai, jausmingai ir romantiškai gegužės 13-ąją Utenoje buvo švenčiamos mildinės – lietuviška meilės šventė.

Šventės kaltininkė – LR Seimo narė Milda Petrauskienė, sumaniusi atgaivinti meilės deivės – Mildos – vardadienio šventimą ir suburti Utenos rajone gyvenančias Mildas į klubą.

Skaityti plačiau...

Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos paminėjime Utenos rajone. Šventę Utenos rajono žurnalistams, leidėjams, bibliotekininkams, radijo ir televizijos darbuotojams Utenos rajono savivaldybės administracija surengė A. ir M. Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje Juknėnų kaime.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Jurginių šventėje Utenoje. Jurginių šventė nuo seno populiari Rytų Aukštaitijoje, Utenos krašte ji smagiai minima iki šiol. Utenoje ji vyko Kultūros centro kieme, nes šilta kaitri saulė taip ir kvietė visus burtis lauke ir džiaugtis tikru pavasariu.

Skaityti plačiau...

2012-05-22

2012-05-17

2012-05-15

2012-05-11

2012-04-16

Gegužės 1-ąją Vilniuje...

Gegužės 1-ąją Lietuva šventė Tarptautinę darbininkų dieną. Ta proga Vilniuje profesinės sąjungos Lietuvos socialdemokratų partija surengė eiseną Gedimino prospektu nuo LR Seimo iki Vyriausybės rūmų. Eisenoje dalyvavo ir nemažas būrys uteniškių bičiulių.

Po eisenos LITEXPO rūmuose vyko LSDP konferencija, kurioje buvo patvirtinta partijos 2012 metų rinkimų į LR Seimą programa ir LSDP kandidatų rinkimuose sąrašas.

Pateikiame eisenos ir konferencijos akimirkų.

2012-05-01

Seimo narės dovana gimnazijos mokytojams

Seimo narės Milda Petrauskienės sveikinimai Utenos rajono tautodailininkams

Susitikimas su Filomena Taunyte

Utenos bičiuliai rinkosi į konferenciją

Seimo narė dalyvavo knygos pristatyme

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos pedagogams LR Seimo narė Milda Petrauskienė įteikė įspūdingą dovaną – kelionę į Vilnių, kurios metu mokytojai aplankė Valdovų rūmus bei Jaunimo teatre žiūrėjo Henriko Ibseno „Šmėklas“.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė balandžio 11 d. dalyvavo Utenos kraštotyros muziejuje įvykusios tradicinės Utenos rajono tautodailininkų darbų parodos atidaryme. Tai – jau šešioliktoji paroda, pradžiuginusi darbų įvairove ir aukštu meniniu darbų lygiu.

Skaityti plačiau...

Belaukiant šv. Velykų LR Seimo narė Milda Petrauskienė uteniškius pradžiugino susitikimu su gydytoja, rašytoja, daugelio knygų apie sveikatą autore Filomena Taunyte.

Skaityti plačiau...

Balandžio 3 d. įvyko LSDP Utenos skyriaus ataskaitinė konferencija. Gausiai susirinkusius delegatus ir skyriaus narius sveikino LR Seimo narė Milda Petrauskienė, LSDP Utenos skyriaus pirmininkas, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas,  pirmininko pavaduotojai Zita Ringelevičienė ir Jonas Spietinis.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo poetės Reginos Katinaitės-Lumpickienės eilėraščių knygos „Žemėje, sakei“ pristatyme, kuris vyko Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

Skaityti plačiau...

2012-04-16

2012-04-14

2012-04-13

2012-04-10

2012-02-22

Seimo narė aplankė gimtąjį kaštą

Utenos skyriaus LSDP Basanavičiaus grupės 2 -asis gimtadienis

Seimo narė lankėsi Vyžuonų seniūnijoje

Pas pasiklydusius angelus „Angelų pievoje“

Seimo narė lankėsi Sudeikių seniūnijoje

LR Seimo narė Milda Petrauskienė lankėsi gimtajame krašte – Užpalių seniūnijoje. Seimo narė dažna viešnia Užpaliuose, bet šis vizitas buvo išskirtinis: Milda Petrauskienė susitiko su įvairiais užpaliečių bendruomenės atstovais...

Skaityti plačiau...

2012 metų vasario 25 dieną buvo paminėtas antrasis Utenos skyriaus LSDP Basanavičiaus grupės gimtadienis. Grupės pirmininkas N.Stasiulionis padėkojo visiems, už aktyvumą, idėjas ir darbą partijos labui. Pirmininkas džiaugėsi, kad grupė nuosekliai didėja, prie jos prisijungia vis daugiau naujų narių.

Skaityti plačiau...

Pabuvojusi Utenos, Daugailių, Leliūnų, Kuktiškių seniūnijose (Utenos r.) LR Seimo narė Milda Petrauskienė aplankė Vyžuonų seniūnijos gyventojus.

Skaityti plačiau...

Ruklių kaime (Utenos r.) prie gražaus Giedrio ežero veikia prieš metus iš miesto persikraustęs reabilitacijos centras įspūdingu pavadinimu „Angelų pieva“. Jo sumanytojas ir įkūrėjas – Obelių parapijos klebonas kunigas Saulius Kalvaitis.

Skaityti plačiau...

LR Seimo narė Milda Petrauskienė lankosi Utenos rajono seniūnijose, susitinka su bendruomenėmis, bendrauja su  seniūnijų vadovais ir gyventojais.

Skaityti plačiau...

2012-03-08

2012-03-02

2012-02-22

2012-02-17

2012-02-15

Seimo narė susitiko buvusio Naujosios sąjungos Utenos skyriaus nariais

Seimo narė pasveikino šimtametę

Koncertas ir susitikimas su Milda Petrauskiene

LSDP Utenos apskrities skyrių, rinkimų štabų mokymai Anykščiuose

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos skyriaus atgimimas Utenoje.

Vasario pradžioje LR Seimo narė Milda Petrauskienė Utenoje susitiko su buvusios Naujosios sąjungos (socialliberalų) Utenos skyriaus vadovais ir nariais.

Skaityti plačiau...

Sausio 18-ąją Vyžuonėlių kaimo (Utenos r.) gyventoja Ieva Kunigėlienė sulaukė garbingo jubiliejaus: senolei sukako 100 metų.

Skaityti plačiau...

Sausio 20 d. Užpaliuose (Utenos r.) nuoširdų ir prasmingą koncertą surengė Utenos pedagogų senjorų mišrus vokalinis ansamblis „Svaja“ (vad. Ada Čypienė).

Skaityti plačiau...

Sausio 14 d. Anykščiuose vyko LSDP Utenos apskrities skyrių, rinkimų štabų pasitarimas. Jame dalyvavo LR Seimo nariai, Seimo LSDP frakcijos nariai Milda Petrauskienė, Juozas Olekas, Algirdas Sysas...

Skaityti plačiau...

2012 m. sausio 19 d. Nerijaus Stasiulionio iniciatyva įvyko ataskaitinis Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sajungos susirinkimas, kurio metu išrinktas naujas pirmininkas ir skyriaus vadovybė.

Skaityti plačiau...

2012-02-08

2012-01-24

2012-01-23

2012-01-23

2012-01-20

Knygos pristatyme – ir Seimo narės žodis

Kartu su Trimis Karaliais Pačkėnus aplankė Milda Petrauskienė

Nuoširdi Seimo narės padėka – ilgametei teatro režisierei 

Staigmenų kupinas Naujametinis vakarėlis

Jaunųjų Utenos bičiulių kalėdinė akcija

Sausio 12 d. Utenos viešojoje A. ir M. Miškinių bibliotekoje vyko knygos „Algirdas Indrašius“ pristatymas. Knygą apie uteniškį dailininką, skulptorių, grafiką Algirdą Indrašių išleido VšĮ „Indros radijas“.

Skaityti plačiau...

Trys Karaliai simbolizuoja kalėdinio laikotarpio pabaigą. Kad ta pabaiga nebūtų liūdna, įprasta ją, Trijų Karalių šventę, paminėti linksmai, su gera nuotaika ir džiugiomis emocijomis.

Skaityti plačiau...

Prieš pat Naujuosius metus Utenos kultūros centre buvo surengtas įspūdingas šventinis vakaras su „Žaliaduonių” teatru, sukvietęs pilnut pilnutėlę salę teatro meno mylėtojų.

Skaityti plačiau...

Šventės - šiltas, jaukus, širdžiai malonus laikotarpis, kurį dažniausiai leidžiame artimųjų ir draugų būryje. Gruodžio 28d. LSDP Utenos skyriaus "Basanavičiaus" grupės nariai taip pat džiugiai susibūrė išlydėti Senuosius ir su džiaugsmu dalintis linkėjimais artėjantiems Naujiesiems metams.

Skaityti plačiau...

LSDP Utenos skyriaus bičiuliai kalėdiniu laikotarpiu aplankė ne vieną socialinės paramos įstaigą, kurių darbuotojai gyvenimo džiaugsmais dalijasi su likimo nuskriaustaisiais.

Skaityti plačiau...

2012-01-14

2012-01-10

2012-01-06

2012-01-01

2012-01-01

Didelės šeimynos rūpesčiai ir džiaugsmai – globėjams iš viso pasaulio

Kalėdinė dovana studentams – vardinės stipendijos

Mildos Petrauskienės ir LSDP Utenos skyriaus dovanos užpaliečiams ir saldutiškiečiams

Socialinio dialogo programa baigėsi, bet socialinis dialogas tęsiasi

Dauniškiečių kalėdinė akcija

Užpaliečių, LSDP Utenos skyriaus bičiulių  Jūratės ir Eugenijaus Keraminų šv. Teresės šeimynoje, kaip visada, didelis sujudimas – čia ir  Kalėdų šventimas,  ir Naujieji metai.

Skaityti plačiau...

Prieš šv. Kalėdas į LR Seimą susirinkę Lietuvos socialdemokratų partijos bičiuliai, tęsdami jau ne pirmus metus puoselėjamą tradiciją paremti sunkiai besiverčiančius Lietuvos gyventojus, surengė akciją „Šilumos ir ramybės visiems“.

Skaityti plačiau...

Gruodžio dvi dienos – 19-oji ir  20-oji – ilgai įsimins Utenos rajono Saldutiškio ir Užpalių miestelių gyventojams. Ypač vakarai, kai visi sutartinai skubėjo į Kultūros centrus pasiklausyti, palinguoti ir padainuoti kartu su mėgstamu dainininku Vytautu Šiškausku.

Skaityti plačiau...

Gruodžio 14 dieną Utenoje vyko Socialinio dialogo Lietuvoje stiprinimo 2007–2011 metų programos baigiamasis renginys pasitarimas-diskusija, kurį organizavo LPSK socialinio dialogo koordinatorė Utenos regione, LPSK Utenos rajono centro pirmininkė, LSDP Utenos skyriaus tarybos narė Laimutė Taleikienė.

Skaityti plačiau...

LSDP Utenos skyriaus Dauniškio grupė prieš šv. Kalėdas surengė akciją, kurio metu lankėsi Utenos vaikų socialinės paramos ir ugdymo centre ir susitiko su centro bendruomene.

Skaityti plačiau...

2012-01-01

2012-01-01

2011-12-23

2011-12-20

2011-12-18

Garbingas padėkos ženklas – merui Alvydui Katinui

Jaunųjų LSDP lyderių ugdymo seminaras Tauragnuose.

Padėkos, sveikinimai ir linkėjimai – 20-metį mininčiai „Utautai“

Utenos bičiulių išvyka į Elektrėnus

Sirutėnų bendruomenė sukosi rudens valso sūkury

Gruodžio 10 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas Panevėžyje dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų 20-mečio minėjime.

Skaityti plačiau...

LSDP jaunieji bičiuliai nepasitenkina vien pramogomis Gruodžio 10-11 dienomis LSDP Utenos skyriaus „Basanavičiaus“ grupės pirminkas Nerijus Stasiulionis organizavo seminarą jauniesiems partijos bičiuliams.

Skaityti plačiau...

Gruodžio 10 d. Utenos kultūros centro folkloro ansamblis „Utauta“ paminėjo  kūrybinės veiklos 20-metį.

Skaityti plačiau...

Gruodžio 3 d. LSDP Utenos skyriaus bičiuliai lankėsi Elektrėnuose vykusiame LSDP Elektrėnų skyriaus organizuotame susirinkime. LSDP Elektrėnų skyriaus pirmininko Arvydo Vyšniausko kvietimu į susitikimą atvyko LSDP Utenos skyriaus pirmininko pavaduotojas Audrius Pučas ir grupelė bičiulių.

Skaityti plačiau...

Ruduo – tinkamas metas bendriems pasibuvimams. Sirutėnų kultūros centre (Utenos r.) lapkričio 25 d. bendruomenė susibūrė išsirinkti seniūnaitį ir pasibūti vakaronėje „Rudens valso sūkury“.

Skaityti plačiau...

2011-12-17

2011-12-15

2011-12-13

2011-12-09

2011-12-09

Uteniškių ir vilniečių senjorų susikimas

Meilė ir dėmesys Utenos rajono socialinės rizikos grupių vaikams

Paminėtas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos 80 metų jubiliejus

Profsąjungos diskusijai pakvietė Utenos švietimo įstaigų darbuotojus

„Sudeikiečių gaidą“ sveikino gausus būrys gerbėjų

Utenos liaudiškos muzikos ansamblis „Ukvata“ (vadovė Agnė Rakauskienė) baigiantis lapkričiui išsirengė į įspūdingą kelionę – ansambliečiai vyko pas Vilniaus senjorus, kurie jų laukė nekantriai ir su džiaugsmu, nes Utenos ir Vilniaus senjorų susitikimas, pabendravimas ir pasidalijimas rūpesčiais buvo pirmas.

Skaityti plačiau...

Seimo narė Milda Petrauskienė lankėsi Utenos vaikų socialinės paramos ir ugdymo centre, kuriame buvo surengta atvirų durų diena.

Skaityti plačiau...

Lapkričio 30 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka paminėjo savo gyvavimo ir veiklos 80-ies metų sukaktį. Šventiniame minėjime dalyvavo ir bibliotekos bendruomenę sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjai Henrikas Zabiela ir Gintautas Petravičius.

Skaityti plačiau...

Lapkričio 29 d. Utenos rajono savivaldybėje Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) ir LPSK Utenos rajono centras, vykdydami Socialinio dialogo Lietuvoje stiprinimo 2007–2011 metų programą, surengė diskusiją–apskritąjį stalą Utenos rajono švietimo įstaigų darbuotojams.

Skaityti plačiau...

Besibaigiant lapkričiui Sudeikių (Utenos r.) kultūros centro vokalinis ir instrumentinis ansamblis „Sudeikiečių gaida“ (vadovai Lina Latožienė  ir Adolfas Driukas) šventė pirmąjį jubiliejų – 5-erių metų sukaktį.

Skaityti plačiau...

2011-12-02

2011-12-09

2011-12-01

2011-12-01

2011-12-01

Mokykla paminėjo jubiliejų

Chorų festivalis „Draugų balsai“

Utenos jaunųjų bičiulių svečiai

Utenoje – naujas Kosmetologijos centras

Saviveiklininko diena Užpaliuose

Lapkričio 18 d. Utenos Vyturių pagrindinė mokykla minėjo savo gyvavimo 35-erių metų sukaktį. Jubiliejiniai renginiai mokykloje vyko jau visą mėnesį: mokyklos bendruomenė vykdė projektą „Vyturiai – vyturiukams“, kurio metu buvę mokyklos mokytojai veda mokiniams netradicines pamokas.

Skaityti plačiau...

Lapkričio 20 d. Utenoje vyko antrasis respublikinis chorų festivalis „Draugų balsai“, skirtas šv. Cecilijos, chorų globėjos, dienai paminėti. Festivalio iniciatorius ir koordinatorius – Utenos kultūros centro moterų choro vadovas Gediminas Gricius.

Skaityti plačiau...

 

Lapkričio 16 d. LSDP Utenos skyriaus Basanavičiaus grupės bičiuliai  sulaukė garbių svečių: vykusiame grupės susirinkime dalyvavo LR Seimo narė Milda Petrauskienė ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos  (LSDJS) pirmininkas Juras Požela.

Skaityti plačiau...

Lapkričio 11 d. LR Seimo narė Milda Petrauskienė dalyvavo Utenos kolegijos naujojo Kosmetologijos centro atidarymo ceremonijoje. Į ceremoniją atvyko ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos priežiūros išteklių valdymo vedėjas Jonas Bartlingas, kolegos iš Lietuvos ir Latvijos kolegijų bei kiti svečiai.

Skaityti plačiau...

Lapkričio 11-ąją Užpalių kultūros centre (Utenos r.) buvo surengta tradicinė Saviveiklininko diena. Į šventinį renginį susirinko Užpalių krašto dainininkai, vaidintojai, muzikantai. Atvyko ir kraštietė LR Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos kultūros centro direktorė Asta Motuzienė, Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas.

Skaityti plačiau...

2011-11-23

2011-11-23

2011-11-17

2011-11-16

2011-11-16

Utenoje paminėtas akademiko jubiliejus

Pažintis su Užpalių kraštu – Seimo narės pastangomis

Seimo narės dovana gimnazijos mokytojams

Geroji bičiulių iniciatyva

Utenos Dauniškio gimnazija paminėjo jubiliejų

Lapkričio 10 dieną Utenoje buvo paminėtas Lietuvos edukologijos universitete rektoriaus, akademiko, kraštiečio profesoriaus Algirdo Gaižučio 70-mečio jubiliejus. Ta proga Utenos kraštotyros muziejuje akademikas pristatė savo parodą  „Gyvenimo akimirkų atspindžiai“.

Skaityti plačiau...

LR Seimas lapkričio 9-ąją šurmuliavo: tądien Seimo parodų galerijoje buvo atidaroma Utenos krašto tautodailininkų paroda, kurioje savo darbus eksponavo meno kūrėjai iš Užpalių medžio drožėjas Regimantas Motuzas, tapytoja Alvyra Žemaitienė ir lėlių siuvėja Edita Tolvaišienė.

Skaityti plačiau...

Utenos Dauniškio gimnazijos bendruomenė neseniai minėjo garbingą 40-ies metų jubiliejų. Ta proga LR Seimo narė Milda Petrauskienė gimnazijos mokytojus ir vadovus pradžiugino neįprasta, bet įspūdinga dovana: ekskursija po Valdovų rūmus.

Skaityti plačiau...

LSDP Utenos skyriaus Dauniškio grupės bičiuliai pagerbė Utenos pensionato į Amžinybę išėjusius buvusius pensionato gyventojus: aplankė Utenos naujosiose kapinėse palaidotų vienišų senolių kapus.

Skaityti plačiau...

 

Spalio 28 d. Utenos Dauniškio gimnazijos bendruomenė paminėjo 40-ies metų jubiliejų. Šventėje dalyvavo gausus būrys svečių, buvę mokytojai, mokiniai, kolegos iš kitų mokyklų ir universitetų, gimnazistai.

Skaityti plačiau...

 

2011-11-14

2011-11-12

 

2011-11-07

 

2011-11-06

 

2011-11-02

 

Seimo narė pasveikino vieversiukus jubiliejaus proga

Po darbų – smagios vakaronės

Romantinės muzikos vakaras Tauragnuose

Katedra paminėjo savo jubiliejų

Diskusijoje – apie kultūros darbuotojų problemas

Spalio 28 d. Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“ šventė 15-ąjį gimtadienį. Jubiliejinės kūrybinės veiklos sukakties proga ansamblio šokėjėliai, dainorėliai, muzikantai ir vadovai parengė nuotaikingą šventinį koncertą „Pas motulę augau“.

Skaityti plačiau...

Spalio mėnesį Utenos rajono kaimų bendruomenės, nudirbusios visus rudens darbus laukuose, daržuose ir soduose, rengė nuotaikingas derliaus šventes–vakarones. Į jas kvietė ir svečių, kurių viena laukiamiausių buvo LR Seimo narė Milda Petrauskienė.

Skaityti plačiau...

Spalio 22 d. Tauragnų (Utenos r.) kultūros centre vyko romantinės muzikos festivalis „Po Tauragnų dangum“. Tai jau penktą kartą Tauragnų kultūros centro koordinatorės Jūratės Šinkūnienės rūpesčiu surengtas festivalis, sukvietęs romantinės muzikos koletyvus iš visos Lietuvos.

Skaityti plačiau...

Spalio 21 d. Utenos kolegijos Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos fakulteto Odontologinės priežiūros katedra paminėjo 20 metų įkūrimo jubiliejų.

Skaityti plačiau...

 

Spalio 20 d. Utenos rajono savivaldybėje Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) ir LPSK Utenos rajono centras, vykdydami Socialinio dialogo Lietuvoje stiprinimo 2007–2011 metų programą, surengė diskusiją–apskritąjį stalą Utenos rajono savivaldybės kultūros darbuotojams.

Skaityti plačiau...

 

2011-11-02

 

2011-10-25

 

2011-10-25

 

2011-10-25

 

2011-10-24

 
LSDP Utenos apskrities skyrių aktyvo mokymuose

Seimo narės sveikinimai ir dovanos Utenos senjorams

Paminėta Mokytojų diena

Utenoje paminėta Angelų sargų diena

Kuriančio kiemelio džiaugsmas – mokiniams ir mokytojams

Šių metų spalio 15 dieną, šeštadienį, Utenoje vyko Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos apskrities skyrių aktyvo mokymas. Į mokymus atvyko LSDP Utenos apskrities skyrių pirmininkai, rinkimų štabų vadovai ir nariai...

Skaityti plačiau...

Spalio pradžioje Utenos rajone buvo paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ją nuotaikingai, klausydami koncertų, bendraudami ir vaišindamiesi, šventė beveik visų seniūnijų senjorai.

Skaityti plačiau...

Tarptautinės mokytojų dienos proga Utenos rajono mokyklose lankėsi LR Seimo narė Milda Petrauskienė.

Skaityti plačiau...

Policijos – Angelų sargų – diena Utenoje iškilmingai buvo paminėta paskutiniąją rugsėjo dieną. Sveikinimų ir apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo bei pareigūnus sveikino gausus būrys svečių...

Skaityti plačiau...

Rugsėjo 28–30 dienomis Utenos švietimo centras pakvietė kuriančius Utenos rajono mokytojus ir mokinius nuotaikingai pasitikti Tarptautinę mokytojų dieną.

Skaityti plačiau...

 

2011-10-17

 

2011-10-12

 

2011-10-07

 

2011-10-06

 

2011-10-04

 
  Bičiuliškas susitikimas Utenoje

Utenai - 750

Seimo nariai Utenoje diskutavo  socialinio draudimo klausimais

LSDP Molėtų skyriaus vadovų vizitas Basanavičiaus grupės susirinkime

Seimo narė pasveikino medžio drožėją

 
           
 

Rugsėjo 28 d. LSDP Utenos skyriuje lankėsi LSDP atsakingasis sekretorius Antanas Valys ir Utenos apskrities koordinatorė Zita Eidukaitytė.

Skaityti plačiau...

Lankstinukas 1 (*.jpg)

Lankstinukas 2 (*.jpg)

Miesto šventės programa (*.doc)

Miesto planas šventės metu (*.pdf)

Rugsėjo 16 d. Utenos rajono profesinių sąjungų centras kartu su Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) ir Utenos rajono Trišale taryba Utenos rajono savivaldybėje surengė

Skaityti plačiau...

 

2011 Rugsėjo 14 dieną vykusiame jau devintąjame šiais metais LSDP Utenos skyriaus, Basanavičiaus grupės susirinkime...

Skaityti plačiau...

Rugsėjo 9 d. Utenos kraštotyros muziejuje buvo atidaryta tautodailininko, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūno Albino Šileikos medžio drožinių (prieverpsčių, rankšluostinių) paroda, skirta Utenos miesto 750 metų jubiliejui, kuris bus švenčiamas rugsėjo 24 d.

Skaityti plačiau...

 
 

2011-09-29

 

2011-09-18

 

2011-09-17

 

2011-09-15

 

2011-09-10

 
                     
 

Naujienų archyvas

 

2011 metai

 

2009-2010 metai

 

 

 

 

 
                     

Pastabos, pasiūlymai, informacija internetiniam puslapiui el.paštu: n.stasiulionis@gmail.com