LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

         

Pradžia

Apie LSDP partiją

LSDP Utenos skyriaus struktūra

LSDP atstovai Utenos rajono savivaldybės taryboje

Video galerija

Galerija

Bičiulių erdvė

Kontaktai

               
               
               
 

Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines Seimo narė paminėjo prie laužo Utenoje ir renginiuose Vilniuje

 

 Sausio 13-oji – ypatinga diena kiekvieno lietuvio gyvenime. Ta diena apgaubta pagarba, jauduliu ir prisiminimais. Šiemet minime Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines. Reikšmingos sukakties minėjimai prasidėjo jau sausio 13-osios išvakarėse. Sausio 12 d. Utenoje buvo surengta akcija „25 laisvės liepsnos“, kurios metu skvere prie Jono Basanavičiaus paminklo bus uždegtas ATMINIMO LAUŽAS. Į renginį atskubėjo ir Seimo narė Milda Petrauskienė. Ji kreipėsi į gausiai susirinkusius uteniškius, atėjusius pagerbti žuvusius už Lietuvos laivę ir prisiminti sausio 13-osios įvykius, sakė, kad ši diena įpareigoja kiekvieną lietuvį saugoti ir puoselėti brangiausią dalyką – savo tautos laivę, linkėjo uteniškiams vienybės, susikaupimo ir tikėjimo rytdiena.
 Kartu su Seimo nare prisiminimais pasidalijo sausio 13-osios įvykių dalyvis, poetas Petras Panavas, kalbėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, savo priesakus Tėvynei išsakė jaunimo atstovai. Buvo padėtos gėlės prie tautos patriarcho Jono Basanavičiaus paminklo.
 Po iškilių kalbų visi nuskubėjo sušilti prie laužo, prie kurio buvo dalijamasi prisiminimais, vaišinamasi plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės karšta arbata, klausomasi maestro Adolfo Driuko vadovaujamo Utenos tremtinių ir politinių kalinių choro čia pat improvizuoto koncerto.
 Sausio 13-ąją Milda Petrauskienė dalyvavo Laisvės gynėjų dienos 25-osioms metinėms skirtuose renginiuose Vilniuje.