LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

         

Pradžia

Apie LSDP partiją

LSDP Utenos skyriaus struktūra

LSDP atstovai Utenos rajono savivaldybės taryboje

Video galerija

Galerija

Bičiulių erdvė

Kontaktai

               
               
               
 

Utenos kolegijos 15 metų sukaktis paminėta moksline konferencija ir šventiniu renginiu

 

 Utenos kolegija paminėjo savo veiklos 15-os metų sukaktį. Ta proga sausio 21 d. buvo surengta tarptautinė mokslinė–praktinė konferencija „Aukštasis mokslas: studijos, karjera, visuomenės lūkesčiai“, vykusi Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“. Konferencijoje pranešimus skaitė svečiai iš Jungtinės Karalystės, Latvijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto bei Utenos kolegijos.
 Po konferencijos Utenos kultūros centre vyko šventiniame minėjimas, kuriame dalyvavo gausus būrys svečių. Taro jų – ir LR Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Į minėjimą taip pat atvyko Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Raimundas Paliukas, švietimo ir mokslo viceministras Rolandas Zuoza, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danukas Arlauskas, Utenos dekanato dekanas Henrikas Kalpokas, Lietuvos kolegijų ir universitetų vadovai.
 Seimo narė, sveikindama Kolegijos bendruomenę, linkėjo didelių užmojų ateičiai, kuo geriausios sėkmės rašant naujus Kolegijos istorijos puslapius, siekti užsibrėžtų tikslų, būti drąsiems, tvirtiems ir vieningiems. Milda Petrauskienė perdavė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimus bei įteikė Ministro Pirmininko dovaną – M. K. Čiurlionio paveikslą „Preliudas (Vyčio preliudas)“.
 Meras Alvydas Katinas Kolegijai linkėjo visada išlikti stipria, reiklia, modernia, kūrybiška ir plačių užmojų mokslo šventove. „Tikiu, kad ateinantys dešimtmečiai Utenos kolegijai pažers gausybę naujų žinių, netikėtų idėjų ir puikių iniciatyvų, nutiesiančių tiesiausią kelią į sėkmę, ir bus kupini studentų ir dėstytojų sėkmių istorijų, siekių dalintis patirtimi ir atradimais, noro garsinti savo kraštą darbais ir pasiekimais“, – sakė Alvydas Katinas.
 Kolegijos vadovus, dėstytojus, studentus sveikino Utenos rajono verslo įmonių atstovai, socialiniai partneriai, įmonių, organizacijų vadovai, svečiai iš užsienio.
 Po iškilmingo minėjimo susirinkusiems koncertavo vokalinė a‘capella grupė „Quorum“ .