LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

         

Pradžia

Apie LSDP partiją

LSDP Utenos skyriaus struktūra

LSDP atstovai Utenos rajono savivaldybės taryboje

Video galerija

Galerija

Bičiulių erdvė

Kontaktai

               
               
               
 

LKF taurės krepšininkių komandoms – sveikinimai ir dovanos

 

 LR Seimo narė Milda Petrauskienė ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas vasario 13 d. stebėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalo varžybas, kuriose susirungė Utenos „Utena“ ir Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės.
 Vasario 12–13 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko LKF taurės rungtynės, kuriose jėgas išbandė Marijampolės „Sūduva“, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“, Vilniaus „Kibirkštis“ ir Utenos „Utena“.
 Trečiąją vietą LKF taurėje užėmė „Hoptrans-Sirenos“ krepšininkės. Jos rezultatu 82:72 įveikė „Kibirkšties “ komandą. Antroji vieta atiteko Utenos „Utenai“, o taurę namo išsivežė Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. „Sūduva“ ir „Utena“ susitiko finalo rungtynėse dėl pirmosios vietos. Šįkart sėkmė buvo marijampoliečių pusėje. „Utenos“ krepšininkės joms nusileido rezultatu 69:79.
 Seimo narė ir meras pasveikino taurės nugalėtojas „Sūduvos“ krepšininkes, šiltų sveikinimo žodžių negailėjo ir „Utenos“ ekipai bei jų treneriui Alfredui Vainauskui. Krepšininkėms Alvydas Katinas ir Milda Petrauskienė įteikė atminimo dovanas. Seimo narės dovana buvo ypatinga, nes ji – „Utenos“ komandos globėja. Savo globotinėms Milda Petrauskienė linkėjo nenusiminti, kad antrą kartą nepavyko iškovoti LKF taurės. Juk priešaky – LMKL čempionatas, kuriame uteniškės tikrai iškovos auksą.
 Kartu su meru Alvydu Katinu ir Seimo nare Milda Petrauskiene krepšininkes sveikino ir medalius joms užkabino Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.