LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

         

Pradžia

Apie LSDP partiją

LSDP Utenos skyriaus struktūra

LSDP atstovai Utenos rajono savivaldybės taryboje

Video galerija

Galerija

Bičiulių erdvė

Kontaktai

               
               
               
 

Vasario 16-oji paminėta Utenoje

 

 Lietuvos valstybės atkūrimo diena iškilmingai buvo paminėta Utenoje. Ryte šv. Mišios buvo aukojamos Dievo Apvaizdos ir Kristaus žengimo į dangų bažnyčiose, o pavakary uteniškiai ir miesto svečiai gausiai rinkosi į Utenos kultūros centrą. Minėjime dalyvavo ir susinkusius sveikino LR Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.
 Šventės akcentas – Utenos rajono meno ir kultūros premijų įteikimas. Meras Alvydas Katinas jas įteikė televizijos operatoriui Vytautui Jukniui už reikšmingus pasiekimus kino filmų kūrimo srityje ir Utenos krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje ir tautodailininkui, sertifikuotam medžio drožėjui Albinui Šileikai už Aukštaitijos tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą Lietuvoje.
 Meras pasveikino ir nusipelniusius Utenai žmones: už aktyvią mokslinę ir visuomeninę veiklą, Utenos krašto šviesuolių atminimo įamžinimą bei mokslo populiarinimo darbus – istorijos mokslų daktarę, religijos istorikę Aldoną Vasiliauskienę, už futbolo komandos „Utenis“ atgaivinimą, futbolo tradicijų Utenos rajone puoselėjimą bei vaikų futbolo plėtojimą – VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis“ direktorių Artūrą Gimžauską, už Utenos krepšinio komandos „Juventus“ pasiekimus, 2015 m. iškovotus reikšmingus laimėjimus (LKL ir BBL bronza), krepšinio tradicijų puoselėjimą ir Utenos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje – VšĮ „Utenos Juventus“ prezidentą Žydrūną Urboną, už antrą kartą 2015 m. laimėtą Lietuvos liaudies kultūros centro „Aukso vainiko“ apdovanojimą, keramikos muziejaus ir puodžių amato puoselėjimą bei Utenos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje – sertifikuotą tautinio paveldo tradicijų amatų meistrą Vytautą Valiušį, už sėkmingą verslo plėtrą, sporto ir kultūros renginių rėmimą bei Utenos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje – UAB „Vytrolma“ direktorių Rolandą Mackų.
 Visiems apdovanotiesiems – ne tik mero padėkos ir atminimo dovanos, bet ir Seimo narės Mildos Petrauskienės gėlių puokštės.
 Minėjimas baigėsi įspūdingu, audringų aplodismentų sulaukusiu valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ koncertu.