LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA

Utenos skyrius

         

LSDP Utenos skyriaus pirmininkas

Nuo 2015-11-03 l. e. pirmininko pareigas pavaduotoja

Zita Ringelevičienė

Orai Utenoje

Dienos kalendorius

    d.


Horoskopo ženklas -

Šiandieną

vardadienius švenčia

http://www.day.lt

Naudingos nuorodos

.

LIETUVOS

SOCIALDEMOKRATŲ

PARTIJA

. .

LIETUVOS

SOCIALDEMOKRATINIO

JAUNIMO SĄJUNGA

.
.
.

LSDP

VISAGINO

SKYRIUS

. .

LSDP

MOLĖTŲ

SKYRIUS

.

Smagus žaidimas LSDPšinis

Video galerija

XXXII-ajame LDSP suvažiavime – svarbiausi metų politiniai sprendimai

2012 Joninės Kirdeikiuose
LSDP Utenos apskrities skyrių aktyvo mokymai.

Pokalbis su LR Seimo nare Milda Petrauskiene

Darom 2010

Straipsniai ir interviu:

Dar kartą apie tiesiogiai renkamus merus: nauda, naujovės, platus žingsnis demokratijos link

„Nereikia per daug stengtis tapti geru meru ir tas pastangas nuolat demonstruoti. Reikia dirbti...“

Apie ateitį, kurią kuriame šiandien

Dar kartą apie elektros energijos tarifus arba kaip tyliai gimsta drastiški vyriausybės sprendimai

 

Utenos skyriaus grupės

Basanavičiaus grupė

 
 
 

Naujienos

 

Dėl sumokėto mokesčio 1 procento skyrimo partijai

 Gerbiami bičiuliai,

 Prasidėjo pajamų ir mokesčių deklaravimas už 2015 metus. Ta proga suaktyvinkime veiklą, kad kuo daugiau žmonių 1 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirtų mūsų partijai. Tai vienas iš pajamų šaltinių, o šiais rinkiminiais metais lėšų poreikis bus dar aktualesnis.
 Per 4 metus gyventojų suteikta parama partijai padidėjo nuo 99639 iki 191537 Eurų. Pernai tokiu būdu mūsų partiją parėmė 15 tūkstančių žmonių. Priklausomai nuo pastangų, skyriai 2015 metais gavo nuo 158 iki 19657 Eurų.
 Zoninių pasitarimų metu teiraujamasi, ar gali teikti prašymus skirti paramą partijai gyventojai, kurie neteikia mokesčių inspekcijai metinės pajamų mokesčio deklaracijos? Valstybinė mokesčių inspekcija paaiškino, kad teikti prašymus iki gegužės 1 d. užpildant formą (FRO512, versija 02) gali ir tie gyventojai, kurie 2015 m. gavo apmokestinamųjų pajamų, tačiau metinės pajamų mokesčio deklaracijos neteikia (neprivalo teikti).
 Detalesnė informacija teikiama tel.1882;

 Pagarbiai,
 LSDP Finansų komisijos pirmininkas
 Jonas Budrevičius

 

Milda Petrauskienė: „Skaidrinama lobistų įtaka įstatymų leidybai“


 Šiandien Lobistinės veiklos įstatymas praktiškai neveikia. Šiuo metu registruoti 36 lobistai, realiai veiklą deklaruoja vos 6. Lobistinė veikla vykdoma ne tik parlamentiniu lygiu, įtaka daroma ir vykdomajai valdžiai, savivaldybėms. Lobistinės veiklos įstatymo pakeitimo projekto tikslas – viešumas ir skaidrumas. To siekiama su minimalia administracine našta, kad būtų kuo mažiau biurokratizmo.

 

 Skaityti plačiau...

2016-03-16

 

Mielieji,

 Nuoširdžiai sveikinu visus Utenos rajono žmones prasmingos šventės – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – proga. Ši diena tapo tąja, kuri primena mūsų tautos ir valstybės istoriją, lietuvių per šimtmečius nueitą kelią ir suteikia drąsos eiti toliau. Tai mūsų visų išsilaisvinimo ir atgimimo šventė, tai – mūsų sėkmės istorija.
 Lietuva istorijos vingiuose ne kartą buvo atsidūrusi nelaimių ir priešpriešos akivaizdoje. Bet tautos vienybė ir susitelkimas padėjo įveikti visas kliūtis. Tai aktualu ir šiandien, pasaulyje siaučiant neramumų ir nesaugumo vėjams. Tad linkiu, kad bendrą kalbą rastų įvairių nuomonių ir požiūrių žmonės, kad vienybė būtų vienas iš veiksnių, dirbant, gyvenat, kuriant, kovojant už Lietuvą ir Lietuvai.
 Mielieji, lai mums niekada netrūksta veržlumo ir ryžto, tikėjimo rytdiena ir savo jėgomis. Būkime drąsūs, atsakingi ir kūrybingi. Didžiuokimės savo Valstybe ir saugokime ją.

  Pagarbiai – LR Seimo narė Milda Petrauskienė

 

Vyriausybės nuveikti darbai 2015 m.

 Baigėsi 2015-ieji, prasideda paskutiniai šios Vyriausybės kadencijos metai. Ir mums patiems naudinga apžvelgti, ką per metus pavyko nuveikti, ir visuomenei tikriausiai įdomu, kokių rezultatų pasiekėme. Ir ką ruošiamės nuveikti šiemet.

 Darbo užmokestis šalyje

 Statistikos departamento duomenimis nominalus vidutinis mėnesinis bruto (iki mokesčių) darbo užmokestis šalies ūkyje 2015 m. trečiąjį ketvirtį sudarė 735,1 €: valstybės sektoriuje – 755,3 €, privačiajame sektoriuje – 724,7 €. Palyginus su 2014 m. trečiuoju ketvirčiu, šalies ūkyje darbo užmokestis augo 5,5 proc.: valstybės sektoriuje 3,9 proc., privačiajame 6,5 proc. Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis 2015 m. trečiąjį ketvirtį, palyginti su 2012 m. trečiuoju ketvirčiu, valstybės sektoriuje padidėjo 13 proc., privačiajame – 19,6 proc.

 

 Skaityti plačiau...

 

2016-02-26

 

Kviečiu dalyvauti projekte „Moksleivių praktikos savaitė: SEIMAS GYVAI“

 Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) jau tradiciniu tapęs projektas „Moksleivių praktikos savaitė: SEIMAS GYVAI“ startuoja ir šiais metais. Šios jaunimo iniciatyvos tikslas – skatinti jaunuolius domėtis politika, įsisavinti įvairias pilietiškumo formas, įsijungti į visuomeninę veiklą ir pagilinti savo žinias apie pagrindines valstybines institucijas. „Moksleivių praktikos savaitė: SEIMAS GYVAI“ – tai galimybė 9–12 klasių mokiniams prasmingai praleisti pavasario atostogas, atliekant savaitės praktiką Lietuvos Respublikos Seime. Moksleivių praktikos vadovais taps Seimo nariai, su kuriais mokiniai galės dalyvauti komitetų ir komisijų posėdžiuose, pasitarimuose, renginiuose ir atliks kitus paskirtus praktikos vadovų darbus. Geriausias projekto dalyvis bus apdovanotas kelione į Briuselį.
 Projekto pradžia: 2016 m. kovo 21 d.
 Projekto pabaiga: 2016 m. kovo 25 d.
 Kviečiu Utenos rajono 9–12 klasių mokinius aktyviai dalyvauti projekte, registruotis nurodytu el. pašto adresu seimas.gyvai@jaunimieciai.lt ir pildyti atrankos anketą. Taip pat galite skambinti tel. 8 680 37137 (Agnė Goldbergaitė).
 Mieli Utenos rajono 9–12 klasių mokiniai, sumanę dalyvauti projekte, informuokite ir mane. Maloniai jūsų lauksiu ir mielai tapsiu bent dviejų iš jūsų praktikos vadove. Mano praktikantais projekte jau buvo Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai Konradas Kazlauskas ir Kotryna Meidutė.
 Mano kontaktai: tel. 8 698 42297, tel. 8 699 04115, el. paštas milda.petrauskiene@lrs.lt.

 Pagarbiai – LR Seimo narė Milda Petrauskienė

 

Vasario 16-oji paminėta Utenoje

  Lietuvos valstybės atkūrimo diena iškilmingai buvo paminėta Utenoje. Ryte šv. Mišios buvo aukojamos Dievo Apvaizdos ir Kristaus žengimo į dangų bažnyčiose, o pavakary uteniškiai ir miesto svečiai gausiai rinkosi į Utenos kultūros centrą. Minėjime dalyvavo ir susinkusius sveikino LR Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.
 Šventės akcentas – Utenos rajono meno ir kultūros premijų įteikimas. Meras Alvydas Katinas jas įteikė televizijos operatoriui Vytautui Jukniui už reikšmingus pasiekimus kino filmų kūrimo srityje ir Utenos krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje ir tautodailininkui, sertifikuotam medžio drožėjui Albinui Šileikai už Aukštaitijos tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą Lietuvoje.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-02-18

 
 

Žingsniai, padėsiantys išvengti nelaimių: įstatyminės bazės tobulinimas, institucijų bendradarbiavimas ir reali pagalba

 Onutė Lasytė

 Socialinės srities problemos, nutikus šalyje skaudiems ir tragiškiems įvykiams, susijusiems su besaikiu alkoholio vartojimu, vaikų nepriežiūra, smurtu artimoje aplinkoje ir tėvų atsakomybe, prašyte prašosi greitų valdžios atstovų bei socialinės srities specialistų sprendimų. Ir ne tik sprendimų, bet efektyvių veiksmų, padėsiančių išspręsti pastaruoju metu susikaupusius socialinius skaudulius bei po skaudžių įvykių išryškėjusias socialinio darbo su socialinės rizikos asmenimis ir šeimomis trūkumus, tokius kaip socialinio darbuotojo atsakomybės našta už šeimą, neveiksnų asmenį, socialinio darbuotojo saugumas bei kt.

 

 Skaityti plačiau...

 

2016-02-15

 

LKF taurės krepšininkių komandoms – sveikinimai ir dovanos

  LR Seimo narė Milda Petrauskienė ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas vasario 13 d. stebėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalo varžybas, kuriose susirungė Utenos „Utena“ ir Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės.
 Vasario 12–13 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko LKF taurės rungtynės, kuriose jėgas išbandė Marijampolės „Sūduva“, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“, Vilniaus „Kibirkštis“ ir Utenos „Utena“.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-02-14

 

  Utenoje sutikta knygą apie Faustą Latėną

 Vasario 5 d Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje buvo surengtos Daivos Šabasevičienės, Rasos Vasinauskaitės knygos „Muzika kaip teatras. Kompozitorius Faustas Latėnas“ sutiktuvės. Knyga skirta iškiliai lietuvių kultūros asmenybei, Nacionalinės premijos laureatui, teatro ir kino kompozitoriui, akademinės muzikos kūrėjui Faustui Latėnui.
 Knygos pristatyme dalyvavo pats kompozitorius, LSDP Kultūros komiteto pirmininkas, Ministro Pirmininko patarėjas Faustas Latėnas, garbi viešnia LR Seimo narė Milda Petrauskienė, muzikologas Viktoras Gerulaitis. Pastarasis intriguojančiai aptarė Fausto Latėno akademinę muziką. Milda Petrauskienė pasveikino Faustą Latėną, linkėdama kuo geriausios kloties tolimesniuose darbuose ir ugningos kūrybinės kibirkšties.


Skaityti plačiau...

 

 

2016-02-08

 

Įsisukęs smurto ratas, reikalaujantis neatidėliotinų veiksmų

 Smurtas prieš vaikus tema nepalieka abejingų. Vos ne kiekvieną dieną išgirstame apie naujas nelaimes, keliančias pasibaisėjimą, kad tiek daug mūsų aplinkoje žiaurumo. Dažnai girdime, kad smurtas gimdo smurtą. Tikrai, smurtautoju negimstama, smurtauti išmokstama, ir tai gali tapti nuolatiniu elgesio bruožu. Nieko nebenustebinsiu teikdama, kad smurtas artimoje aplinkoje, smurtas prieš vaikus pastaraisiais metais Lietuvoje staiga atsiskleidė kaip viena iš aktualiausių problemų, viena labiausiai paplitusių žmogaus teisių pažeidimo formų, kuri reikalauja išskirtinio dėmesio ir neatidėliotinų veiksmų

 

 Skaityti plačiau...

 

2016-02-04

 

Utenos kolegijos 15 metų sukaktis paminėta moksline konferencija ir šventiniu renginiu

 Utenos kolegija paminėjo savo veiklos 15-os metų sukaktį. Ta proga sausio 21 d. buvo surengta tarptautinė mokslinė–praktinė konferencija „Aukštasis mokslas: studijos, karjera, visuomenės lūkesčiai“, vykusi Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“. Konferencijoje pranešimus skaitė svečiai iš Jungtinės Karalystės, Latvijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto bei Utenos kolegijos.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-01-22

 

  Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Utenos klubo bičiulės nusiteikusios aktyviai veiklai

 Sausio 20-ąją į pirmąjį posėdį po atkūrimo susirinko Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Utenos klubo narės. Bičiulės sulaukė ir svečių: į posėdį atvyko LR Seimo narė Milda Petrauskienė ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.
 Į posėdžio darbotvarkę buvo įtraukti klausimai dėl LSDMS Utenos klubo tarybos narių tvirtinimo, LSDM Sąjungos Utenos klubo reglamento tvirtinimo, tyrimo „Mūsų lūkesčiai ir tikslai LSDPM Sąjungos Utenos klube“ , LSDMS Utenos klubo veiklos programos ir kt.


Skaityti plačiau...

 

 

2016-01-22

 

Utenoje tarėsi Utenos apskrities LSDP skyrių vadovai ir aktyvas

 Sausio 15 d. Utenoje vyko Utenos apskrities LSDP skyrių vadovų ir aktyvo pasitarimas. Pasitarime dalyvavo apskrities LSDP skyrių pirmininkai, štabų vadovai, kandidatai į Seimą vienmandatėse apygardose, atstovai spaudai, skyrių iždininkai ir Finansų komisijos pirmininkai.
 Į pasitarimą atvyko teisingumo ministras Juozas Bernatonis, LR Seimo narė Milda Petrauskienė, aplinkos viceministras Linas Jonauskas, LSDP atsakingas sekretorius Valdas Šereika.
 Teisingumo ministras Juozas Bernatonis aptarė politines aktualijas, buvo kalbama apie pasirengimą 2016 m. LR Seimo rinkimams. Kalbėję skyrių štabų vadovai pristatė savo veiklą, planus, kas jau padaryta ir kas numatyta ateičiai. Taip pat buvo išsakyti lūkesčiai ir problemos, su kuriomis susiduriama partiniame darbe bei ruošiantis 2016 m. Seimo rinkimams.
 Atskiras posėdis finansiniais klausimais tądien buvo surengtas skyrių iždininkams.

  

2016-01-18

 

Pasitarimas socialiniais klausimais

 Sausio 15 d. Utenos rajono savivaldybėje LR Seimo narės Mildos Petrauskienės iniciatyva buvo surengtas pasitarimas socialiniais klausimais. Pasitarime dalyvavo Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės administracijos vadovai, Utenos rajono seniūnijų seniūnai, seniūnijų socialiniai darbuotojai, Utenos rajono socialinių paslaugų centro, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro atstovai, Utenos rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus specialistai, policijos ir prokuratūros atstovai, LSDP Utenos apskrities skyrių koordinatorius Ignas Vaškelis.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-01-18

 

 Seimo narė pasveikino režisierę

 Seimo narė Milda Petrauskienė jubiliejaus proga pasveikino Utenos kultūros centro ilgametę režisierę Vidą Kairienę. Jubiliatei Seimo narė įteikė sveikinimą ir didelę puokštė rožių.
 Sveikinime Milda Petrauskienė rašė: „Nuoširdžiai džiaugiuosi, galėdama pasveikinti Jus jubiliejaus proga. Bet skubu pasakyti, kad ne skaičiai nulemia metus, o mūs darbai, mintys, siekiai ir amžinosios vertybės. O Jūs, Vida, jau daug metų Utenos krašto žmonėms dovanojate savo darbus, leidžiančius panirti į grožio ir fantazijos kupiną kultūros pasaulį. Juk kultūros darbuotojai yra arčiausiai žmonių. Jūs puoselėjate tą sritį, kuri pinigais neįvertinama. Geri darbai visada įkvepia kitiems geriems darbams. Šiame gražiame gerame rate gimsta Jūsų maži ir dideli stebuklai: teatras, meninis žodis, jausmai, neleidžiantys mūsų kasdienai tapti pilkai ir neįdomiai. Miela Vida, būkit ir toliau tokia: žmogaus paslapties ir sielos atgaivos skleidėja, visų mylima, pažįstama, laukiama, su neblėstančia šypsena veide ir jaunystės bei moteriškumo sklidina siela. Iš visos širdies Jums linkiu kuo didžiausios sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Tegu Jūsų žvaigždė, kurios ieškojote ir suradote, būna kuo šviesesnė, gyvenimo kely padedanti sutikti dar daugiau gerų žmonių ir nuveikti daug gerų darbų“.

 

 

 

2016-01-18

 

Koncertas Laisvės gynėjų dienai

 Sausio 13-osios, Laisvės gynėjų dienos 25-ųjų metinių, paminėjimo renginius Utenoje užbaigė jausmingas koncertas Dievo Apvaizdos bažnyčioje. Neilgai trukęs koncertas prieš Šv. Mišias, skirtas žuvusiems laisvės gynėjams, susirinkusiems paliko gilų įspūdį. Koncerto klausėsi ir Šv. Mišiose dalyvavo LR Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, LSDP Utenos skyriaus bičiuliai.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-01-14

 

 Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines Seimo narė paminėjo prie laužo Utenoje ir renginiuose Vilniuje

 Sausio 13-oji – ypatinga diena kiekvieno lietuvio gyvenime. Ta diena apgaubta pagarba, jauduliu ir prisiminimais. Šiemet minime Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines. Reikšmingos sukakties minėjimai prasidėjo jau sausio 13-osios išvakarėse. Sausio 12 d. Utenoje buvo surengta akcija „25 laisvės liepsnos“, kurios metu skvere prie Jono Basanavičiaus paminklo bus uždegtas ATMINIMO LAUŽAS. Į renginį atskubėjo ir Seimo narė Milda Petrauskienė. Ji kreipėsi į gausiai susirinkusius uteniškius, atėjusius pagerbti žuvusius už Lietuvos laivę ir prisiminti sausio 13-osios įvykius, sakė, kad ši diena įpareigoja kiekvieną lietuvį saugoti ir puoselėti brangiausią dalyką – savo tautos laivę, linkėjo uteniškiams vienybės, susikaupimo ir tikėjimo rytdiena.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-01-13

 

 Foto konkursas „LSDP – 120!“

 Mieli LSDP bičiuliai ir draugai!
 
Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse „LSDP – 120!”. Konkursas skirtas seniausios Lietuvos politinės partijos – Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) – 120 jubiliejui paminėti.
 Nugalėtojus apdovanosime 2016 m. kovo 12 d., per LSDP XXXIV suvažiavimą – jų laukia kelionės į Briuselį.
 Kriterijai: originalumas, meniškumas ir nuotraukos įtaigumas. Nuotraukose turėtų atsispindėti ne tiek LSDP tapatybė ar istorija, kiek socialdemokratinis požiūris ir partijos vertybės.
 Konkursas vyks dviem etapais. Pirmame konkurso etape darbus reikia siųsti iki 2016 m. vasario mėn. 26 d. el. paštu infocentras@lsdp.lt (laiško temoje nurodyti „Fotokonkursui LSDP – 120!”). Dalyvis turi nurodyti kūrinio pavadinimą, savo vardą ir pavardę, kontaktus. Dalyvių amžius neribojamas.
 Dalyvis konkursui turi pateikti 1 savo autorystės nuotrauką, kuri turi būti siunčiama „jpg“ arba „jpeg“ formatu, ilgoji kraštinė 800–1000 px, dydis – ne daugiau kaip 3 MB. Kompetentinga komisija atrinks geriausius darbus ir deleguos juos į antrąjį etapą.
 Antrasis konkurso etapas vyks nuo 2016 m. kovo mėn. 1 d. iki kovo mėn. 9 d. Atrinktos fotografijos varžysis socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje Lietuvos socialdemokratų partija.
 2016 m. kovo 10 d. ten pat bus paskelbti ir nugalėtojai, kurie 2016 m. kovo 12 d. per LSDP XXXIV suvažiavimą bus apdovanoti.
 Nuotraukų autorius, dalyvaudamas konkurse, suteikia teisę LSDP savo kūrinius publikuoti svetainėje www.lsdp.lt, socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje Lietuvos socialdemokratų partija, laikraštyje „Socialdemokratas“, o nuotraukų spausdintas versijas leisti eksponuoti LSDP 120-ojo įkūrimo jubiliejaus renginiuose.
-----
 Pagarbiai
 LSDP informacijos centras
 www.lsdp.lt  

 

2016-01-11

 

 Utenos rajone Seimo narė aplankė kaime gyvenančius ir dirbančius

 Seimo narė Milda Petrauskienė šį savaitgalį, sausio 8–10 dienomis, aplankė Daugailių ir Vyžuonų seniūnijas bei susitiko su savo gimtojo Kaimynų kaimo bendruomene.
 Daugailių ir Vyžuonų seniūnijose Seimo narę lydėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Darius Šinkūnas. Vizito seniūnijose tikslas – padovanoti bendruomenėms 2016 metų kalendorius. Pastarieji kaip tik skirti Utenos rajono seniūnijoms. Kiekvienas mėnuo – vis kita seniūnija.

 

 Skaityti plačiau...

 

 

2016-01-11

 

Naujienų archyvas

     
2016 metai 2015 metai 2014 metai

2012-2013 metai

2011 metai

2009-2010 metai

Socialiniai tinklapiai

   

Basanavičiaus grupė

Komentuokite

.

.

 
 

LSDP naujienos

 
lsdp_utena_facebook1
 

LSDP infocentro naujienos

2016-03-14 Seimo LSDP frakcijos narė Milda Petrauskienė: „Skaidrinama lobistų įtaka įstatymų leidybai“
LSDP naujienlaiškis
2016-03-10 Socialdemokratės M. Petrauskienės spaudos konferencija „Atsakingas lobizmas: skaidrus poveikis teisės aktų leidybai“.
2016-03-08 LSDP siūlo konservatoriams įvertinti TS-LKD lyderio vaidmenį jo šeimos versle dėl galimos žalos valstybei
Kreipimasis

2016-03-07 Melagingi gandai – juodosios opozicinių jėgų technologijos
2016-03-04 Socialdemokratai: ar Prezidentė siekia mažumos vyriausybės?
2016-03-02 Subliuškę skandalingi ikiteisminiai tyrimai kompromituoja teisėsaugą
2016-03-02 LSDP – didžiausia Lietuvos partija
2016-03-01 Socialdemokratai: Opozicinių partijų „išpūstas“ rinkimų kampanijos burbulas bliūkšta
2016-03-01 Auksė Kontrimienė. STT tyrimas atvers visuomenei akis?

 

 

Lietuvos Respublikos Seimo narės

MILDOS PETRAUSKIENĖS

priimamasis

 

Maironio  g. 12,  LT-28143 Utena

Darbo tel. (8 389) 51044

Mob. tel. 8 616 18691

 

 

DARBO LAIKAS:

 

Pirmadienis – 10–17 val.

Antradienis – 12–17 val.

Trečiadienis – 10–17 val.

Ketvirtadienis – 12–17 val.

Penktadienis – 10–16 val.

 

Seimo narė interesantus  priima  

penktadieniais  nuo 8 val. iki 16 val.

 

Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius

Lietuvos Respublikos Seimas

Kabineto Nr. 713 (III rūmai)

Darbo tel. (8 5) 239 6827

Mob. tel. 8 699 05 182, 8 699 04 115

El. paštas: milda.petrauskiene@lrs.lt

 

Svetainė internete

 

 
 
 
 
 

Prisijunkite prie mūsų

Tapkite Lietuvos socialdemokratų partijos nariu ar rėmėju.

 

Kryžiažodis

Ar žinai socialdemokratų partijos deleguotus ministrus?

 
.
         
 

Pastabos, pasiūlymai, informacija internetiniam puslapiui el.paštu: dsirveliene@gmail.com

   
  Free Counters